Apartamenty

Apartament w Grabownicy

Grabownica 4, 56-300 Milicz,
woj. dolnośląskie, Polska

Reklama

Domek Wiejski

Miejscowość: Tykocin

 

Nasza propozycja:

Zamknij

Informacje o obiekcie

Opis

Apartamenty Grabownica w samym sercu stawów Milickich tuż nad Stawem Grabownica.
Apartamenty położone w samym sercu stawów Milickich. Z bezpośrednim zapierającym dech w piersiach widokiem na Staw Grabownica, który zachwyca bogactwem ptactwa.

Położony w miejscowości Grabownica k. Milicza ( ok 9 km) - tuż na trasie licznych ścieżek rowerowych, konnych i pieszych.

Do Miejscowości biegnie ścieżka rowerowa " Trasą dawnej kolejki wąskotorowej " która dzieki sowjemu malowniczemu usytuowaniu cieszy się ogromna popularnością wśród miłośników dwóch kółek.

Apartamenty składające się z przestronnej kuchni, łazienki, sypialni oraz salonu z widokiem na staw. , apartament posiada 2 balkony.

Obiekt w bazie od: 2016-07-27

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 12:00
  • Do dyspozycji gości: Kuchnia ogólnodostępna, Grill, Miejsce na ognisko
  • Na terenie obiektu: Bar/Restauracja (Restauracja)
  • Internet: Internet
  • Płatności: Możliwość płatności kartą kredytową
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet