• Burzenin
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Ośrodek Wypoczynkowy Sportowa Osada położony jest w miejscowości Burzenin wzdłuż wału rzeki Warty. Turystów przyciągają tu malownicze krajobrazy i łagodny

  Zobacz ofertę

 2. Obiekt składa się z 3 osobowej sypialni, pokoju dziennego z 2 osobowym łóżkiem, TV i WiFi, w pełni wyposażonego aneksu kuchennego, łazienki z prysznicem i WC .

  Zobacz ofertę

 3. Oferta skierowana głównie do dzieci i młodzieży. Zakwaterowanie w pokojach grupowych. Całodzienne wyżywienie. 7 oraz 14 - dniowe turnusy, połączone ze

  Zobacz ofertę

 4. Kwatery Pracownicze

  noclegi pracowniczeWidawa(Burzenin: 8.6km do centrum)  

Burzenin i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Burzeninie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie