Lista obiektów noclegowych

 1. Hotel Habenda

  hotelBudzyń(1.4km do centrum)  

  Goście czują się jak w górach, bowiem wygląd inspirowany jest stylem alpejskim. Nie bez powodu najbliższą okolicę Budzynia określa się "chodzieską Szwajcarią"

  Zobacz ofertę

 2. Hotel Sypniewo

  hotelSypniewo(Budzyń: 7.5km do centrum)  

  Do Państwa dyspozycji oddajemy przytulny, trzygwiazdkowy hotel. Pomyśleliśmy zarówno o klientach indywidualnych jak i zorganizowanych grupach. Stworzyliśmy

  Zobacz ofertę

 3. Hotel Nestor

  hotelPodanin(Budzyń: 7.6km do centrum)  

  Hotel dysponuje 54 miejscami w komfortowych, przestronnych pokojach jedno- i dwuosobowych oraz apartamentach. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki z

  Zobacz ofertę

 4. Gościna

  hotelPodanin(Budzyń: 8.8km do centrum)  

Hotele Budzyń i okolica

Hotel od 1 do 4 z 4 w Budzyniu

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie