Noclegi Buczyny

Znaleziono obiektów:4

 • Buczyny
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Grill & Bar Hotel

  motelBuczyny(0.5km do centrum)  

  GRILL & BAR HOTEL - to nowo wybudowany obiekt (2015), w bardzo cichej okolicy przy Parku Mużakowskim (UNESCO), Apartamenty w atrakcyjnej cenie!
 2. Skansen

  agroturystykaBuczyny(0.1km do centrum)  

  Serwujemy potrawy regionalne.
 3. Możliwość ustawienia na terenie agroturystyki camperParku lena w bronowicach. - namiotów – campingów- Camperów
 4. Agroturystyka

  agroturystykaBronowice(Buczyny: 4.9km do centrum)  

  Motel położony jest w Bronowicach 2 km od granicy polskiej z Niemcami Bad Muskau. W każdym pokoju znajduje się łazienka, telewizor i lodówka. Dostępna stołówka.

Buczyny i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Buczynach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet