Zielony Dom - Pokoje Gościnne

Pokoje gościnne w Toruniu

ul. Nad Rzeczką 13, 87-115 Toruń,
woj. kujawsko-pomorskie, Polska

Reklama

Advertisement

ul. Nad Rzeczką 13, 87-115 Toruń,
woj. kujawsko-pomorskie, Polska

Informacje o obiekcie

Rodzaj pokoju Cena
1 osobowe 30 PLN - 40 PLN od osoby Zapytaj o nocleg
2 osobowe 30 PLN - 40 PLN od osoby Zapytaj o nocleg
3 osobowe 30 PLN - 40 PLN od osoby Zapytaj o nocleg
4 osobowe 30 PLN - 40 PLN od osoby Zapytaj o nocleg

Opis

Pokoje, kwatery do wynajęcia, agroturystyka. Zapraszamy osoby przyjezdne, turystów, pracowników firm. Oferujemy zakwaterowanie o wysokim i komfortowym standardzie w przystępnych i atrakcyjnych cenach. Do dyspozycji Państwa jest kuchnia z pełnym wyposażeniem, łazienki, TV, ogród pełen zieleni i kwiatów- w nim altana i grill. Obiekt noclegowy jest ogrodzony, posiada parking (bezpłatny!)-zamykany na noc. Parking dostosowany również dla samochodów dostawczych wraz z przyczepami.

Pokoje są przestronne, dostosowane do spożywania posiłków. Jest również przytulny pokój z kominkiem w którym pali się prawdziwy ogień. Wszystkie pokoje wyposażone są w łóżka gwarantujące bardzo wysoki standard snu- potwierdzone przez Naszych klientów!!

Budynek znajduje się w Toruniu przy ulicy Nad Rzeczką 13, bardzo spokojna okolica, wjeżdżając do Torunia ul. Olsztyńską, przed przejazdem kolejowym należy skręcic w lewo, ulicą Nad Rzeczką 200m do końca i po lewej stronie.

W bliskiej okolicy lokalne sklepy i hipermarkety; Makro, Carrefour, stacje benzynowe, jadłodajnie.

Strona:
nadrzeczka13.dobrynocleg.pl/

Obiekt w bazie od: 2011-07-14

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Kuchnia ogólnodostępna, Grill, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Deska do prasowania / żelazko ogólnodostępne, Możliwość zlecenia prasowania), Miejsce na ognisko
  • Na terenie obiektu: Sport i rekreacja (Siłownia / fitness, w cenie)
  • Internet: Internet (wifi)
  • Szczegóły lokalizacji: Obiekt znajduje się w Toruniu:
    - na Grębocinie nad Strugą
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet