Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Noclegi Brzózki

Znaleziono obiektów:4

 • Brzózki
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Certyfikowany przez PZJ Ośrodek Jeździecki, w którym organizowane są zawody, Egzaminy na Odznaki Jeździeckie, obozy i wczasy w okresie wakacji i ferii zimowych

  Zobacz ofertę

 2. Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy w Brzózkach należy do największych i najlepiej wyposażonych placówek na północ od Szczecina.

  Zobacz ofertę

 3. Myśliborka

  dom do wynajęciaMyślibórz Wielki(Brzózki: 6.3km do centrum)  

  Zapraszamy Państwa do domu wczasowego położonego w pobliżu 2 jezior, w środku Puszczy Wkrzańskiej. Dom dla 6 osób: 3 sypialnie (3x2 osoby) z kominkiem i ogrodem

  Zobacz ofertę

 4. Farma Zdrowia

  pensjonatBrzózki(0.0km do centrum)  

Brzózki i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Brzózkach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie