Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Noclegi Brzózki

Znaleziono obiektów:3

 • Brzózki
 • i okolica

Filtruj wynik

Brzózki i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 3 z 3 w Brzózkach

Lista obiektów noclegowych

 1. Certyfikowany przez PZJ Ośrodek Jeździecki, w którym organizowane są zawody, Egzaminy na Odznaki Jeździeckie, obozy i wczasy w okresie wakacji i ferii zimowych

  Od 120 PLN za dzień

 2. Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy w Brzózkach należy do największych i najlepiej wyposażonych placówek na północ od Szczecina.

  Od 80 PLN za dzień

 3. Farma Zdrowia

  pensjonatBrzózki(0.0km do centrum)  

Brzózki i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 3 z 3 w Brzózkach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet