Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Noclegi Brzeźnica

Znaleziono obiektów:7

 • Brzeźnica
 • i okolica

Filtruj wynik

Brzeźnica i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 7 z 7 w Brzeźnicy

Lista obiektów noclegowych

 1. To idealne miejsce dla pragnących odpoczynku od miejskiego zgiełku oraz szukających kontaktu z naturą.

  Od 40 PLN za dzień

 2. Gospodarstwo nasze usytuowane jest na terenach czystych naturalnie wsi Jaśkowice. Okolica łąk, pól sprzyja długim spacerom zarówno tym pieszym jak i rowerowym.

  Od 30 PLN za dzień

 3. Pokoje Gościnne

  noclegi pracowniczePaszkówka(Brzeźnica: 4.4km do centrum)  

  Od 25 PLN za dzień

 4. Noclegi Pano-Rama

  pokoje gościnneKrzęcin(Brzeźnica: 7.0km do centrum)  

  oferta noclegowa. Posiadamy pokoje w miejscowości Krzęcin znajdującej się w odległości 5 km od miasta Skawiny, 18 km od Krakowa, 10 km od Kalwarii

  Od 30 PLN za dzień

 5. Kwatery dla dużych grup turystycznych lub pracowniczych na dwóch kondygnacjach. Oferujemy pokoje 2, 3 i 4 osobowe, 4 łazienki, 3 kuchnie.

  Od 20 PLN za dzień

 6. Pokoje Gościnne

  pokoje gościnneJaśkowice(Brzeźnica: 2.4km do centrum)  

  Zapraszamy do nowo powstałych pokoi gościnnych w Jaśkowicach. Budynek położony jest przy drodze krajowej 44, 30km od Krakowskiego Rynku, 10km od Skawiny,...

  Od 30 PLN za dzień

 7. Oferujemy łącznie 10 miejsc noclegowych w trzech przestronnych pokojach – dwóch trzyosobowych i jednym czteroosobowym.

Brzeźnica i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 7 z 7 w Brzeźnicy

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet