Obiekty promowane w najbliższej okolicy
 • Brzeziny
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Pokoje Gościnne

  kwatera prywatnaKoluszki(Brzeziny: 6.9km do centrum)  

  Witamy Państwa! Proponujemy pokoje 2-, 3 i 4 osobowe. W każdym pokoju: TV, łazienka, Wi-Fi. Do dyspozycji aneks kuchenny. Przy obiekcie parking na 8 samochodów.
 2. Noclegi

  kwatera prywatnaZalesie(Brzeziny: 3.0km do centrum)  

  Tanie, wygodne pokoje z łazienkami, kuchnią, dostępem do internetu. Dla osób zainteresowanych wypoczynkiem oraz firm poszukujących kwater pracowniczych.
 3. Usługi motelowe, bar i sklep usługi motelowe (6 pokoi 2 osobowych, możliwość zjedzenia śniadania, obiadu, kolacj, w standardzie łazienka i tv) bar, sklep. Przy
 4. Pokoje Do Wynajęcia

  kwatera prywatnaKoluszki(Brzeziny: 7.6km do centrum)  

  Zapraszamy serdecznie, miła i spokojna okolica...
 5. Hotelozaurus Rex

  hotelKołacinek(Brzeziny: 9.4km do centrum)  

  Oferujemy noclegi w Hotelozaurusie, położonym w zabytkowym parku, opodal dworu należacego w xix wieku do Marii z Walewskich Dobieckiej.

Brzeziny i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 8 z 8 w Brzezinach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet