Noclegi Brześć Kujawski

Znaleziono obiektów:3

 • Brześć Kujawski
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Restauracja-Hotel Falborek

  hotelRzadka Wola-Parcele(Brześć Kujawski: 0.8km do centrum)  

  Hotel, Miejsca Noclegowe dla Pracowników, Szkolenia, Konferencje, Imprezy Okolicznościowe, Wesela

  Zobacz ofertę

 2. Dom Letniskowy

  dom letniskowyMstowo(Brześć Kujawski: 24.1km do centrum)  

  Luksusowy dom nad jeziorem, lasem, całoroczny, 130 metrów, salon z kominkiem, dwie sypialnie, kuchnia w pełni wyposażona, łazienka z natryskiem, wc i garderoba

  Zobacz ofertę

 3. Noclegi Brześć Kujawski i Włocławek Atrakcyjne ceny!!! Zapraszamy firmy i gości indywidualnych. Zapraszamy 7dni w tygodniu przez cały rok Atrakcyjne ceny najmu!

  Zobacz ofertę

Brześć Kujawski i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 3 z 3 w Brześciu Kujawskim

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie