Noclegi Brynek

Znaleziono obiektów:7

 • Brynek
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Dworek Myśliwski

  hotelBrynek(3.5km do centrum)  

  Dworek Myśliwski" posiada stylowe wnętrza nawiązujące swoim wystrojem do dawnych pensjonatów. Obiekt znajduje się w pobliżu Zespołu Pałacowego w Brynku.

  Zobacz ofertę

 2. Domek Pod Lasem

  agroturystykaKoty(Brynek: 4.4km do centrum)  

 3. Stanica Kajakowa

  stanicaKrupski Młyn(Brynek: 9.8km do centrum)  

 4. Astron

  zajazdKieleczka(Brynek: 9.1km do centrum)  

Brynek i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 7 z 7 w Brynku

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie