Ośrodek wypoczynkowy Brok

Znaleziono obiektów:3

  • Brok
  • i okolica
  • Ośrodek wypoczynkowy

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

  1. pokoje I domki letniskowe: 22 pokoje (50 miejsc) w budynku i 17 pokoi (44 miejsca) w domkach letniskowych (1 maj - 30 września). Parking na terenie ośrodka.

    Zobacz ofertę

  2. Brok - piękne położenie na brzegu Bugu, kompleks lasów sosnowych, Puszczy Białej o bogatym runie, łagodny klimat, rzeka z rozległą plażą, dobre drogi dojazdowe.

    Zobacz ofertę

Ośrodki wypoczynkowe Brok i okolica

Ośrodek wypoczynkowy od 1 do 3 z 3 w Broku

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie