Ośrodek wypoczynkowy Brajniki

Znaleziono obiektów:3

  • Brajniki
  • i okolica
  • Ośrodek wypoczynkowy

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

  1. Witland

    ośrodek wypoczynkowyLeleszki(Brajniki: 8.6km do centrum)  

    Ośrodek Witland mieści się w uroczej, małej wsi Leleszki położonej nad jednym z najczystszych i najgłębszych jezior w Polsce w pobliżu Pasymia i Szczytna.
  2. Nasza oferta obejmuje usługi hotelarskie oraz szeroką gamę imprez okolicznościowych biznesowych i sportowych. Organizujemy : -wesela -poprawiny -komunie
  3. Ośrodek Wypoczynkowy zacisze usytuowany jest nad brzegiem jeziora Swiętajno, w Nartach. Jest to część Mazur, która zdobyła już bardzo dużą sławę wśród...

Ośrodki wypoczynkowe Brajniki i okolica

Ośrodek wypoczynkowy od 1 do 3 z 3 w Brajnikach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet