Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Informacje o obiekcie

Adres:
Sanatorium Jagiellonka ul. Brzozowa 6, 34-700 Rabka-Zdrój,
woj. małopolskie, Polska

Obiekt w bazie od: 2009-01-14

Rodzaj pokoju Zakres cenowy Rodzaj ceny
1 osobowe 67 PLN - 83 PLN za pokój
2 osobowe 65 PLN - 81 PLN za pokój
3 osobowe 65 PLN - 81 PLN za pokój
studio 67 PLN - 83 PLN od osoby

Budynek położony jest w spokojnej dzielnicy uzdrowiskowej w centrum Rabki-Zdroju. W pobliżu obiektu znajduje się duży Park Zdrojowy z placami zabaw, miasteczkiem komunikacyjnym, boiskami sportowymi oraz ścieżką zdrowia i ścieżkami rowerowymi. W parku skorzystać można z Pijalni Wód Mineralnych oraz Tężni Solankowej, której lecznicze działanie pozytywnie wpływa na układ oddechowy i ogólną odporność organizmu.

Oferujemy pokoje 1,2,3 osobowe oraz typu studio z łazienkami lub umywalkami. Do dyspozycji Gości jest ogólnodostępna jadalnia i świetlica z telewizorem oraz miejscem do zabaw wyposażonym w gry planszowe, zabawki i książeczki dla dzieci. W obiekcie skorzystać można ze stołu do gry w tenis oraz wypożyczyć sprzęt sportowy: rowery, zestawy do gry w badmintona, a w okresie zimowym sanki. Wokół Ośrodka znajduje się ogród z miejscem na grila, a dla zmotoryzowanych udostępniamy parking.

Podczas pobytu korzystać można z bogatej gamy zabiegów w Zakładzie Przyrodoleczniczym (ul. Orkana 49) odległym od obiektu o ok. 300m. Zakład oferuje zabiegi w zakresie: elektrolecznictwa, światłolecznictwa, hydroterapii, krioterapii, kinezyterapii, masaży, inhalacji oraz SPA&Wellness (kriosauna, sauna sucha, półparowa, jacuzzi, masaż podwodny), masażu misami, zajęć piletes oraz spacerów Nordic Walking z instruktorem.

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Miejsce na ognisko, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Możliwość zlecenia prania, Możliwość zlecenia prasowania), Wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego, Grill
  • Na terenie obiektu: Stołówka
  • Opcje wyżywienia: Opcje wyżywienia (Śniadanie, Obiad, Kolacja)
  • Dla rodzin z dziećmi: Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Sala zabaw dla dzieci, Sala telewizyjna / gier / świetlica)
^

Trwa ładowanie
Trwa ładowanie