Rezydencja Leśna Jabłówko

Pokoje gościnne w Jabłówku

Brak oceny

Reklama

Pokoje Gościnne

Miejscowość: Wierchomla Mała

NAJLEPSZA LOKALIZACJA 150 METRÓW DO STOKU I WYCIĄGU KRZESEŁKOWEGO WIERCHOMLA ZAPRASZAMY .

Cena od: 25 całość

Informacje o obiekcie

Bobowo 45 , 83-212 Bobowo

Opis

imprezy okolicznościowe, bilard, tenis stołowy, jezioro z leczniczymi pokładami torfowymi, stawy rybne, wędkowanie

Słowo rezydencja brzmi z patosem - bo właśnie nasza taka jest. Z dostojnością nad brzegiem jeziora otoczona Borami tucholskimi jakby na imię swoje zasługując stoi. Przygotowaliśmy wiele sal. Każda salka ma swój charakter i styl oraz przeznaczenie.
Wejście pięknymi szerokimi schodami przez stylowe eleganckie drzwi do przestronnego holu. Hol z recepcją połączony z salą myśliwską (mała sala – do kameralnych przyjęć), salą kominkową (bawialną) oraz salą restauracyjną.

Na poziomie tej kondygnacji znajduje się również biuro marketingu i sprzedaży usług posiadające salkę przyjęcia klientów (poza biurem roboczym). Posiadamy także podjazd do dyspozycji osób niepełnosprawnych jak również dostosowaną toaletę w pełni funkcjonalną dla tych gości naszej Rezydencji.

Sala Myśliwska
W Sali myśliwskiej ustawiono bardzo stare i perfekcyjnie odrestaurowane meble Gdański i Kopenhaskie – meble mają ponad 150 lat. Salka ta posiada indywidualne dostosowany styl obić tapicerskich mebli. Wszystko razem daje wrażenie powrotu do minionych epok. Przeznaczeniem jest udostępnianie do niewielkich uroczystości – 30 osób.

Sala Kominkowa
Sala kominkowa – bawialna. Przeznaczeniem tej części Rezydencji jest umożliwienie spędzania wspólnie wieczorów w blaskach ciepłych płomieni płonących szczap. W salce tej usytuowano stolik do brydża (inne gry karciane), stolik szachowy, wiele mebli umożliwiające swobodne tworzenie mniejszych grup. Znajduje się również biblioteczka ze sporym wachlarzem różnojęzycznej literatury.

Sala Restauracyjna
Sala restauracyjna wyposażona i zaaranżowana na styl magnackich sal jadalnych wszystko wykonane z najlepszych jakościowo materiałów. Sala może pomieścić z zachowaniem pełnej swobody i funkcjonalności do 80 osób. Zawiera atrakcyjne wykonany element baru wraz z miejscami kawiarnianymi.

Taras
Z Sali restauracyjnej mamy swobodny dostęp na szeroki i słoneczny taras z którego rozciąga się zapierający dech widok na jezioro, ogród i pachnący, kojący wzrok las.

W dolnej kondygnacji
Rozmieszczono, Salkę internetową, salę bilardowo-rekreacyjną, salę konferencyjną i kawiarnianą.

Salka internetowa wyposażona w dwa stanowiska umożliwiające przeglądanie Internetu. Stanowiska wyposażymy również w gry komputerowe które będziemy użyczać gościom.

Sala Bilardowa
Wyposażona w profesjonalny 100 letni pięknie zachowany i w pełni funkcjonujący stół bilardowy.

Sala Konferencyjna
Sala Konferencyjna – aranżacja zakłada zmienną wielkość sali dostosowując ją do wielkości grupy a także podział na dwie mniejsze. Wyposażona w projektor, komputer multimedialny, rzutnik obrazów statycznych, sprzęt nagłaśniający, mikrofon bezprzewodowy.

Sala konferencyjna będzie również pełnić rolę Sali bankietowej podczas dużych imprez takich jak wesela.

Salka kawiarniana – przerwy kawowe. Sala kawiarniana przejmie rolę salki tanecznej.

Na pierwszym piętrze posiadamy w pełni wyposażone pokoje. Umożliwia nam zapewnić nocleg w komfortowych warunkach 14 osobom.
Budynek B
I. Parter budynku posiada 4 pokoje umożliwiające nocleg 10 – 12 osób 2 łazienki wyposażone w natryski. Pokoje posiadają telewizory.
II. Piętro budynku – 5 pokoi na 12 miejsc oraz również 2 łazienki wyposażone w prysznice.
III. Pokoje oraz toalety wykonane są z wysokiej jakości materiałów i sprzętów.
Park - Piękne tereny leśne
Jesienią grzyby, latem jagody – świeże powietrze cały rok.

Jezioro
Własny akwen wodny z dostępem do lustra wody. Umożliwia w okresie letnim kąpiel oczywiście tylko osobom posiadającym karty pływackie gdyż nie przewidujemy dozoru Ratownika. Posiadamy własną łódkę umożliwiającą połów ryb jak również romantyczny wypoczynek na łodzi.

Obiekt w bazie od: 2009-04-22

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Miejsce na ognisko
  • Dla rodzin z dziećmi: Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Plac zabaw dla dzieci)