Noclegi Bożepole Królewskie

Znaleziono obiektów:4

 • Bożepole Królewskie
 • i okolica

Filtruj wynik

Bożepole Królewskie i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Bożepolu Królewskim

Lista obiektów noclegowych

 1. Sentoza Golf

  apartamentCząstkowo(Bożepole Królewskie: 3.4km do centrum)  

  Apartamenty Sentoza Golf to nowo wybudowany obiekt usytuowany wśród jezior i lasów na pograniczu Kaszub i Kociewia w miejscowości Cząstkowo.

  Od 180 PLN za dzień

 2. Pokoje Gościnne "Przytulny Dom"

  pokoje gościnneSucha Huta(Bożepole Królewskie: 5.8km do centrum)  

  Pokoje gościnne „Przytulny Dom” znajdują się na Kaszubach we wsi Sucha Huta, 35 km. od centrum Gdańska. U nas jest czysto i niedrogo. Zapraszamy Was cały rok!

  Od 40 PLN za dzień

Bożepole Królewskie i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Bożepolu Królewskim

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet