Noclegi Borysławice Kościelne

Znaleziono obiektów:5

 • Borysławice Kościelne
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. W zajeździe funkcjonuje hotel czynny całą dobę. "Zajazd Leśny" dysponuje kilkunastoma pokojami hotelowymi 1, 2, 3, 4 osobowymi o różnym standardzie wyposażenia.

  Zobacz ofertę

 2. Agroturystyka "Za Zakrętem"

  agroturystykaTarnówka(Borysławice Kościelne: 7.1km do centrum)  

  Obiekt całoroczny, przyjazna okolica, kwatera w osobnym budynku, do dyspozycji aneks kuchenny, łazienka w każdym pokoju, TV oraz internet bezprzewodowy.

  Zobacz ofertę

 3. Pod Kasztanem-J. A. Szydłowscy

  agroturystykaCząstków(Borysławice Kościelne: 3.9km do centrum)  

  Gospodarstwo zlokalizowane przy międzynarodowej trasie A2(Berlin-Moskwa). Specyficzny mikroklimat - bogaty w jod. Do dyspozycji gości pięć pokoi w dwóch

  Zobacz ofertę

 4. M. T. Dęmbińscy

  agroturystykaSokołowo(Borysławice Kościelne: 9.7km do centrum)  

  Gospodarstwo położone 10 km od Koła, przy trasie Koło - Włocławek. Posiadamy 15 ha prowadzimy produkcję rolną. Główną atrakcją gospodarstwa jest staw rybny o...

  Zobacz ofertę

 5. Zajazd Ligrana

  zajazdChojny(Borysławice Kościelne: 9.7km do centrum)  

Borysławice Kościelne i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 5 z 5 w Borysławicach Kościelnych

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie