Noclegi Borki-Wyrki

Znaleziono obiektów:3 w tym obiektów z rezerwacją online: 1

 • Borki-Wyrki
 • i okolica

Filtruj wynik

Borki-Wyrki i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 3 z 3 w Borkach Wyrkach

Lista obiektów noclegowych

 1. Hotel położony 4 km od centrum miasta Siedlce, przy trasie krajowej A2 na 576 kilometrze. Posiadamy do 53 miejsc noclegowych w pokojach 1 do 6 osób.

  Od 99 PLN za dzień

 2. "Dwór Mościbrody"

  pokoje gościnneMościbrody(Borki-Wyrki: 4.2km do centrum)  

  Od 130 PLN za dzień

 3. "Biały Domek"

  agroturystykaŁugi Wielkie(Borki-Wyrki: 3.5km do centrum)  

  kwatera całoroczna, komfortowy, z niebanalnym wnętrzem, to znakomite miejsce do spędzenia wakacji, ferii, świąt, weekendów w otoczeniu przyrody, zapraszamy

Borki-Wyrki i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 3 z 3 w Borkach Wyrkach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet