• Borki
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Leśny Zakątek

  pokoje gościnneŁaźnie(Borki: 4.5km do centrum)  

  Witamy Państwa w nowoodrestaurowanym domku wiejskim w Łaźniach. Jest on położony zaledwie 10 km od Supraśla. Przygotowaliśmy go z myślą o wygodzie, spokoju.
 2. Kompleks Lipowy Most Golf Park jest położony w samym sercu Puszczy Knyszyńskiej, 30 km od Białegostoku. Składa się z obiektu hotelowego, restauracji i dworku.
 3. Atrakcje w okolicy: zalew Siemianówka, Puszcza Białowieska, meczet tatarów polskich w Kruszynianach, Szlak Napoleoński
 4. Krzemienna Chata

  dom letniskowyKonne(Borki: 5.0km do centrum)  

  Piękny i urokliwy całoroczny dom wykonany w stylu góralskim z bala w 1982 roku. Oferta przeznaczona dla miłośników ciszy i śpiewu ptaków.
 5. Kwatera agroturystyczna, położona przy Trakcie Napoleońskim nad rzeką Płoską, w pięknym otoczeniu Parku Krajobrazowego Puszczy Knyszyńskiej. Nieopodal znajduje

Borki i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 6 z 6 w Borkach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet