Noclegi Bończa-Kolonia

Znaleziono obiektów:4

 • Bończa-Kolonia
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. "Dom Pod Lipami"

  dom do wynajęciaCzarnołozy(Bończa-Kolonia: 6.4km do centrum)  

  Gospodarstwo agroturystyczne ''Dom Pod Lipami'' połozone jest w bardzo malowniczej okolicy, dookoła lasy, łaki, pagórki w niedalekiej odległości-duże łowisko
 2. Gospodarstwo Agroturystyczne Ćmilówka znajduje się w miejscowości Majdan Ostrowski w odległości 20 km od Chełma.
 3. Gospodarstwo Agroturystyczne

  agroturystykaStary Majdan(Bończa-Kolonia: 7.4km do centrum)  

  Dom w miejscowości Stary Majdan, gm. Wojsławice, pow. chełmski, woj. lubelskie. Położony na wzgórzu w cichej i spokojnej okolicy z dala od innych zabudowań.

Bończa-Kolonia i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Bończy-Kolonii

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet