Hotel Bolesławiec

Znaleziono obiektów:7

 • Bolesławiec
 • i okolica
 • Hotel

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Hotel Protea

  hotelBolesławiec(1.3km do centrum)  

  Kompleks hotelowy położony jest wśród starych dębów w zacisznej okolicy. Ponad 180 letnia drewniana restauracja przyciąga swym urokiem. Najwyżej oceniany hotel.

  Zobacz ofertę

 2. Hotel Ambasada

  hotelBolesławiec(0.4km do centrum)  

  W cenie pokoju oferujemy pyszne obfite śniadanie oraz miejsca parkingowe na zamkniętym placu.

  Zobacz ofertę

 3. Hotel Garden

  hotelBolesławiec(1.5km do centrum)  

  Ekskluzywny, 3-gwiazdkowy Hotel Garden w Bolesławcu położony w otoczeniu przepięknego ogrodu, posiadający 25 komfortowo wyposażonych pokoi serdecznie zaprasza.

  Zobacz ofertę

 4. Hotel Centrum Bolesławiec znajduje się w samym centrum miasta, ale posiada bardzo ciche pokoje. Nowoczesny design, komfort zarówno dla biznesmena jak i turysty

  Zobacz ofertę

 5. Motel Elite

  hotelBolesławiec(1.8km do centrum)  

  Dobre położenie w dobrej cenie/promocja na Listopad

  Zobacz ofertę

 6. Elite

  hotelBolesławiec(1.8km do centrum)  

  Motel "elite" położony jest w Bolesławcu, przy wyjeździe na Zgorzelec. Bolesławiec leży w północno-zachodniej części woj. Dolnośląskiego, na skrzyżowaniu...

  Zobacz ofertę

Hotele Bolesławiec i okolica

Hotel od 1 do 7 z 7 w Bolesławcu

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie