Noclegi Boguszyce

Znaleziono obiektów:4

 • Boguszyce
 • i okolica

Filtruj wynik

Boguszyce i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Boguszycach

Lista obiektów noclegowych

 1. Hotel Joanna

  hotelKąty Opolskie(Boguszyce: 4.9km do centrum)  

  Od 120 PLN za dzień

 2. Karczma Biesiadna

  usługi noclegoweOsiny(Boguszyce: 8.3km do centrum)  

  W naszej karczmie serwowane są wyśmienite obiady domowe przyrządzane tylko ze świeżych składników. Wystrój pełen zabytkowych mebli nadaje karczmie...

  Od 35 PLN za dzień

Boguszyce i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Boguszycach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet