Noclegi Bobrowa

Znaleziono obiektów:7

 • Bobrowa
 • i okolica

Filtruj wynik

Bobrowa i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 7 z 7 w Bobrowie

Lista obiektów noclegowych

 1. Pokoje jedno, dwu i trzyosobowe. Zapraszamy zwolenników leniwego wypoczynku jak i aktywnego spędzania wolnego czasu - każdy znajdzie tu coś dla siebie.
 2. Bobrowa Dolina

  hotelBobrowa(0.3km do centrum)  

  Pokój 1 os. już od 110 zł, 2 os. od 160 zł parking, sauna i WI-FI w cenie. Pokój ze Śniadaniem 130zł

  Bobrowa Dolina to elegancki hotel położony 12 km od Białegostoku. Goście mają do dyspozycji monitorowany parking, saunę, wi-fi i 7 ha zagospodarowanego terenu.
 3. Dom Z Bala

  dom do wynajęciaZwierki(Bobrowa: 7.0km do centrum)  

  dom, pokoje, rodziny, plaża, podlasie, białystok, protasy, zwierki, cisza
 4. SPA "Bobrowa"

  SPABobrowa(0.3km do centrum)  

  Kameralne spa, rytuały na ciało i twarz, rytualne masaże całego ciała, kameralny hotel, kuchnia śródziemnomorska, sauna fińska i infrared. Zapraszamy!
 5. Zagroda "Zakrynica"

  agroturystykaProtasy(Bobrowa: 6.1km do centrum)  

  Nieskazitelna przyroda, cisza, śpiew ptaków, lasy i pełne kwiatów łąki to główne walory Zakrynicy. Oferujemy gościom noclegi w uroczych domkach z bali.
 6. Kwatera agroturystyczna, położona przy Trakcie Napoleońskim nad rzeką Płoską, w pięknym otoczeniu Parku Krajobrazowego Puszczy Knyszyńskiej. Nieopodal znajduje

Bobrowa i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 7 z 7 w Bobrowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet