• Bobowicko
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Agroturystyka

  agroturystykaNietoperek(Bobowicko: 8.5km do centrum)  

  Pokoje znajdują się w pięknej okolicy obszaru Natura 2000, doskonałe do odpoczynku, jak i zwiedzania bunkrów. Dodatkową atrakcją jest kolejka ogrodowa!

  Zobacz ofertę

 2. Ośrodek w sosnowym lesie, okolica jeziora Głębokie, 5km od Międzyrzecza. Oferujemy: 197 miejsc noclegowych, 152 miejsca w 37 domkach, 50 miejsc budynek hotelowy

  Zobacz ofertę

 3. W ofercie: domki oraz pole namiotowe nad samym jeziorem, łodzie, kajaki, rower wodny, wędzarnia, własne domowe wyroby:ser, mleko, jajka, masło i etc....

  Zobacz ofertę

 4. "Domek u Zofii"

  dom letniskowyGłębokie(Bobowicko: 8.6km do centrum)  

  Domek letniskowy jest położony nad jeziorem głębokim. położony jest na terenie ogrodzonego ośrodka wypoczynkowego Archimedes. Nocleg dla 5 osób .

  Zobacz ofertę

 5. Wrzosowy Młyn

  pokoje gościnneSkoki(Bobowicko: 3.6km do centrum)  

  Noclegi nad jeziorem i rzeką dla turystów indywidualnych, wycieczek, pracowników firm.

  Zobacz ofertę

 6. Borowy Domek

  dom letniskowyBorowy Młyn(Bobowicko: 9.0km do centrum)  

  Serdecznie zapraszam do spędzenia czasu w komfortowym domu położonym na terenie bogatego w piękne lasy i jeziora Pszczewskiego Parku Krajobrazowego.

  Zobacz ofertę

 7. Serdecznie zapraszamy na wypoczynek, w towarzystwie natury, ciszy i spokoju oraz atmosferze domowego ogniska, przy atrakcyjnych cenach. Wolne Ferie!!!

  Zobacz ofertę

 8. Borowik

  dom letniskowyBorowy Młyn(Bobowicko: 11.3km do centrum)  

  Malowniczo położony domek letniskowy w okolicy Pszczewa, w odległości 100 metrów od jeziora Chłop.

  Zobacz ofertę

 9. Domek Letniskowy

  dom letniskowyGłębokie(Bobowicko: 8.5km do centrum)  

  2 domki: drewniany i murowany w lesie sosnowym nad brzegiem jeziora Głębokie.

  Zobacz ofertę

 10. Agroturystyka "Sosenka"

  agroturystykaBorowy Młyn(Bobowicko: 11.2km do centrum)  

  Obiekt znajduje się w Borowym Młynie w Pszczewskim Parku Krajobrazowym nad jeziorem Wedromierz. Na terenie objektu znajduje sie sklep spożywczy z ogrodem piwnym

  Zobacz ofertę

 11. Wypoczynek na łonie natury, cisza i spokój, możliwość grzybobrania, możliwość wędkowania, możliwość jazdy konnej, parkowanie gratis.

  Zobacz ofertę

 12. Zapraszamy do Bobowicka, 4 km na wschód od Międzyrzecza do malowniczej wsi o charakterze letniskowym, położonej w Pszczewskim Parku Krajobrazowym.

  Zobacz ofertę

Bobowicko i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 12 z 12 w Bobowicku

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie