Hotel Książę Poniatowski

Hotel w Łazach

ul. Wąska 12B, 05-552 Łazy,
woj. mazowieckie, Polska

Informacje o obiekcie

Do wynajęcia: Cena: Ilość: Struktura:
Pokój 1-osobowy 130 - 150 PLN całość 6 Zobacz
Pokój 2-osobowy 140 - 180 PLN całość 15 Zobacz
Pokój 3-osobowy 170 - 210 PLN całość 4 Zobacz

Hotel Książę Poniatowski zlokalizowany jest w przepięknej, malowniczo położonej okolicy, otoczonej lasem i ogrodami. Zaledwie 10 kilometrów od granic Warszawy przy trasie krajowej numer 7 Warszawa - Kraków.

Hotel dysponuje 40 miejscami noclegowymi w 19 pokojach hotelowych ***. Każdy z pokoi wyposażony jest w łazienkę (prysznic, suszarka), miejsce do pracy, płaski telewizor z 30 kanałami satelitarnymi oraz oferuje bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu.

Część pałacowa to restauracja, serwująca wybitne dania kuchni polskiej oraz międzynarodowej oraz trzy sale bankietowe i konferencyjne. Z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa zachwycające przyjęcia okolicznościowe oraz profesjonalne konferencje.

Obiekt w bazie od: 2009-02-25

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 12:00
  • Do dyspozycji gości: Miejsce na ognisko, Wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Możliwość zlecenia prania, Możliwość zlecenia prasowania), Grill
  • Na terenie obiektu: Bar/Restauracja (Bar)
  • Dla biznesu: Sala konferencyjna
  • Internet: Internet
  • Płatności: Możliwość płatności kartą kredytową
  • Recepcja: Recepcja 24h
  • Opcje wyżywienia: Opcje wyżywienia (Śniadanie, Obiad, Kolacja, Obiadokolacja, Podwieczorek)
  • Dla rodzin z dziećmi: Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Sala telewizyjna / gier / świetlica)
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet