Noclegi Blanki

Znaleziono obiektów:17

 • Blanki
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Agroturystyka "Mario"

  agroturystykaSuryty(Blanki: 3.3km do centrum)  

  Agroturystyka "Mario" znajduje się 13 km od Lidzbarka Warmińskiego - historycznej stolicy Warmii. To wymarzone miejsce na wypoczynek. Zapraszamy serdecznie!
 2. Zapraszamy Państwa na wypoczynek w Blankach. Zapewniamy Państwu komfortowy wypoczynek w miłej atmosferze. Dom jest położony pośród pagórków i wzniesień.
 3. Znajduje się ono w odległości 15 km od Lidzbarka Warmińskiego w województwie Warmińsko - Mazurskim. Nasze gospodarstwo agroturystyczne położone jest pośród
 4. Domy Do Wynajęcia

  dom do wynajęciaSuryty(Blanki: 2.4km do centrum)  

  Zapraszamy Państwa na wypoczynek do naszych domów położonych na półwyspie, bezpośrednio nad jeziorem Blanki w miejscowości Suryty. Dysponujemy komfortową bazą..
 5. Siedlisko Pasieka

  agroturystykaStudzianka(Blanki: 9.0km do centrum)  

  Siedlisko Pasieka wyprawa do zaczarowanej krainy Warmii. Przyjedz, zobacz, odwiedź naszą stronę.
 6. Obiekt położony w lesie nad jeziorem Symsar, 8 km od historycznej stolicy Warmii – Lidzbarka warmińskiego.
 7. Domek Letniskowy

  dom letniskowyKłębowo(Blanki: 4.1km do centrum)  

  Domek letniskowy nad jeziorem Symsar 10 km od Lidzbarka Warmińskiego.
 8. "Orzechowe Wzgórze"

  agroturystykaOrzechowo(Blanki: 6.9km do centrum)  

  Gospodarstwo Agroturystyczne "Orzechowe Wzgórze" to stary warmiński majątek położony na Warmii, na odludziu wśród pól i lasów z dala od głównych dróg.
 9. Dwa mieszkania wczasowe dla 12-14 osób (M-1- dla 8-10 osób: 4 p.2-osobowe, jeden z możliwościa dostawek, kuchnia, łazienk, wc i M-2 dla 4 osób: 1 p. 4-osobowy z

Blanki i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 17 z 17 w Blankach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet