Chatka Dyziówka

Agroturystyka w Woli Komborskiej

Wola Komborska 10A, 38-420 Korczyna,
woj. podkarpackie, Polska

Informacje o obiekcie

Do wynajęcia: Cena: Ilość: Struktura:
Dom do wynajęcia 4-osobowy 180 PLN całość 1 Zobacz

Chatka Dyziówka to niewielki, drewniany, komfortowo wyposażony domek, przeznaczony dla 4 osób.

Posiada dwie 2-osobowe sypialnie na poddaszu. Na parterze znajduje się cześć dzienna z komfortowo wyposażonym aneksem kuchennym do samodzielnego przygotowywania posiłków oraz duża łazienka z natryskiem, wc i bidetem. Domek nabiera ciepłej, przytulnej atmosfery od późnej jesieni przez całą zimę dzięki palącemu się w „kozie” ogniowi (zaopatrzony jest również w centralne ogrzewanie). Chatka urządzona jest stylowo, umeblowana antykami i ozdobiona bibelotami z okresu międzywojennego, co razem tworzy niepowtarzalny klimat minionych lat.
Najbliższa okolica dostarcza wszystkim niecodziennych atrakcji. Nie trzeba mieć wielkiego szczęścia, by na skraju lasu lub tuż przy domu zobaczyć stadko saren lub samotnego koziołka buszującego w warzywniku.

Atrakcje:

Za płotem…
Wiosna i lato mogą nie sprzyjać śpiochom, ponieważ od wczesnego świtu do zmierzchu odbywają się głośne ptasie koncerty. Po okolicznych łąkach kicają płochliwe zające, spacerują kolczaste jeże. Również w obrębie naszego gospodarstwa mieszkają sympatyczne zwierzątka, które chętnie zaprzyjaźnią się z każdym, kto poświęci chwilę uwagi, by zapoznać się z ich zwyczajami. Towarzystwo futrzastych alpak z pewnością umili Panstwu pobyt u nas.
Obserwacji fauny i flory naszej malowniczej okolicy sprzyja długie lenistwo w wygodnej, przestronnej altanie, ledwie kilka kroków od drewnianej chatki. Tutaj również przygotujecie Państwo wieczorną biesiadę na ruszcie wiszącym nad ogniem, przy akompaniamencie szumiącej nieopodal wody, wykorzystując w kuchni naturalne, zdrowe przysmaki, jak własnoręcznie zebrane w naszym lesie grzyby, jajeczka od szczęśliwych kurek, pyszne sery i przetwory szykowane przez lokalne gospodynie według starych receptur ich babek.

Dla tych, którzy nie chcą się definitywnie zatrzymywać (czy raczej całkowicie rozleniwić) i preferują bardziej aktywne formy odpoczynku, interesujące będą na pewno piesze i rowerowe wycieczki, zaczynające się tuż za płotem oraz inne atrakcje, które oferuje okolica.

trochę dalej…
W niedalekiej odległości znajduje się kilka wyciągów narciarskich ( Puławy, Chyrowa, Czarnorzeki).
Pomagamy w organizacji spływów kajakowych po Sanie i Wisłoku.
Polecamy jazdę konną na każdym poziomie umiejętności w zaprzyjaźnionym gospodarstwie agroturystycznym.
Zaledwie kilka kilometrów od naszego gospodarstwa znajdują się ruiny zamku Kamieniec oraz Rezerwat Przyrody „Prządki”

Zachęcamy do odwiedzenia Skansenu z Miasteczkiem Galicyjskim w Sanoku, Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce, Muzeum Dziedzictwa Szkła w Krośnie oraz licznych zespołów dworskich w okolicy.

Serdecznie zapraszamy przez cały rok.

Obiekt w bazie od: 2014-08-19

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 16:00 do 12:00
  • Do dyspozycji gości: Kuchnia ogólnodostępna, Grill, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Możliwość zlecenia prania, Możliwość zlecenia prasowania), Miejsce na ognisko
  • Internet: Internet (wifi)
  • Recepcja: Recepcja 24h

Osoby, które odwiedzały ten obiekt interesowały się również

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet