Kwatera prywatna Bielsk Podlaski

Znaleziono obiektów:2

  • Bielsk Podlaski
  • i okolica
  • Kwatera prywatna

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

  1. Oferujemy pokoje grupom pracowników w delegacji, turystom z rodzinami w domu wolno stojącym. Do dyspozycji jest również kominek, TV SAT.

    Zobacz ofertę

  2. Kwatera w której będziesz miał zaszczyt mieszkać położona jest na obrzeżach miasta Bielsk Podlaski. Położenie to będzie miało pozytywny wpływ na Twój

    Zobacz ofertę

Kwatery prywatne Bielsk Podlaski i okolica

Kwatera prywatna od 1 do 2 z 2 w Bielsku Podlaskim

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie