Kwatera prywatna Bielsk Podlaski

Znaleziono obiektów:3

 • Bielsk Podlaski
 • i okolica
 • Kwatera prywatna

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Pensjonat Koral

  agroturystyka(dodatkowy typ: kwatera prywatna)Dubicze Cerkiewne(Bielsk Podlaski: 21.0km do centrum)  

  Pensjonat "KORAL" jest położony na skraju Puszczy Białowieskiej w miejscowości Dubicze Cerkiewne. W pobliżu jest zalew na rzece Orlanka, a wokół piękne lasy.

  Zobacz ofertę

 2. Oferujemy pokoje grupom pracowników w delegacji, turystom z rodzinami w domu wolno stojącym. Do dyspozycji jest również kominek, TV SAT.

  Zobacz ofertę

 3. Kwatera w której będziesz miał zaszczyt mieszkać położona jest na obrzeżach miasta Bielsk Podlaski. Położenie to będzie miało pozytywny wpływ na Twój

  Zobacz ofertę

Kwatery prywatne Bielsk Podlaski i okolica

Kwatera prywatna od 1 do 3 z 3 w Bielsku Podlaskim

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie