Zajazd Białystok

Znaleziono obiektów:7

 • Białystok
 • i okolica
 • Zajazd

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Obiekty promowane

 1. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą miejsc tworzonych z pasją, mieszkań luksusowych – ale przytulnych, lokali praktycznych – ale niosących relaks po podróż.

  Zobacz ofertę

 2. Jeroniczówka

  agroturystykaJeroniki(Białystok: 9.7km do centrum)  

  Malowniczo położony lokal z miejscami noclegowymi, sala bankietową oraz altaną. Zapraszamy na odpoczynek lub imprezy okolicznościowe.

  Zobacz ofertę

Lista obiektów noclegowych

 1. Miłe i spokojne miejsce, blisko hotelu jest galeria handlowa Carrefour, a tuż obok jest sklep całodobowy. Zajazd posiada własny parking oraz darmowy internet.

  Zobacz ofertę

 2. Zajazd Elegant

  zajazdBiałystok(3.6km do centrum)  

  Pensjonat Elegant położony jest przy drodze do Supraśla, niedaleko centrum Białegostoku. Bliskie sąsiedztwo Puszczy Knyszyńskiej, miła obsługa i wyśmienita

  Zobacz ofertę

 3. Zajazd Bursztyn

  zajazdBiałystok(3.9km do centrum)  

  Zajazd Bursztyn usytuowany jest w cichej i spokojnej części Białegostoku, zaledwie 10 minut od centrum. Gwarantuje to komfort wypoczynku i relaks na łonie...

  Zobacz ofertę

 4. Zajazd Boghan

  zajazdFasty(Białystok: 9.3km do centrum)  

  Zajazd Boghan jest miłym i przytulnym miejscem , położonym zaledwie 1km od Białegostoku(szosa Ełecka). Serdecznie Zapraszamy

  Zobacz ofertę

Zajazdy Białystok i okolica

Zajazd od 1 do 7 z 7 w Białymstoku

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie