Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Noclegi Białogard

Znaleziono obiektów:9 w tym obiektów z rezerwacją online: 1

Pokaż

Informacja o miejscowości

Ukryj

Informacja o miejscowości:

Białogard jest miastem w województwie zachodniopomorskim, usytuowanym nad rzekami Parsętą i Liśnicą, którego tereny zamieszkiwane były już w VIII wieku. Obecnie Białogard pełni przede wszystkim funkcję ośrodka przemysłowego i handlowego, niemniej jego położenie w stosunkowo niewielkiej odległości od wybrzeża Morza Bałtyckiego sprawia, że pewną rolę odgrywa również na turystycznej mapie regionu.

Oferta noclegowa Białogardu
Oferta noclegowa Białogardu prezentuje się dość skromnie, co jednak nie oznacza, że miasto nie jest przygotowane na przyjęcie gości z najróżniejszych zakątków kraju. Poszukujący noclegu w Białogardzie w dobrym standardzie mogą zdecydować się między innymi na zakwaterowanie w jednym z komfortowych hoteli. Uzupełnieniem oferty noclegów w Białogardzie są kameralne kwatery, idealne dla osób posiadających ściśle ograniczony budżet.

Jak można spędzać czas w Białogardzie?
Białogard, ku zaskoczeniu niektórych, może poszczycić się bogactwem cennych zabytków historycznych. Wśród najważniejszych wymienia się Stare Miasto, Stary Ratusz wzniesiony w pierwszej połowie XIX wieku, Bramę Wysoką powstałą na początku XIV wieku, budowle sakralne oraz pomniki i miejsca pamięci narodowej, upamiętniające ważne wydarzenia w dziejach Białogardu.
Ale podczas pobytu w Białogardzie można skusić się nie tylko na połączony ze zwiedzaniem spacer po mieście. W białogardzkim Centrum Kultury i Spotkań Europejskich organizowanych jest wiele wydarzeń kulturalnych, głównie muzycznych i teatralnych. Latem natomiast, kiedy to odbywają się Dni Białogardu, w mieście odbywają się koncerty znanych z rodzimej estrady artystów.
Białogard jest bez wątpienia wartym odwiedzenia miastem. Może stanowić zarówno bazę wypadową dla chcących odkryć najpiękniejsze zakątki Pomorza Zachodniego, jak i być celem wycieczki urozmaicającej wczasy nad morzem. Innymi słowy, jeśli pojawi się okazja by bliżej poznać Białogard, w żadnym wypadku nie powinniśmy z niej rezygnować.
 • Białogard
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Prowadzimy gospodarstwo agroturystyczne od 1999 roku. Zapewniamy gościom świetną lokalizację i przyjemny wypoczynek. Serdecznie zapraszamy!!!

  Zobacz ofertę

 2. Pokoje Gościnne Jutrzenka

  pokoje gościnneTychowo(Białogard: 19.5km do centrum)  

  oferujemy noclegi w pokojach gościnnych, nasi goście mogą korzystać z parkingu na naszej posesji, serwujemy pyszne, domowe posiłki w restauracji zapraszamy

  Zobacz ofertę

 3. Hotel Tom & Tom

  hotelBiałogard(1.4km do centrum)  

  Pozostawiamy do Państwa dyspozycji 15 pokoi 1-2-3 osobowych. W hotelu znajduje się BISTRO JAJO po kuchennych rewolucjach z Magdą Gessler.

  Zobacz ofertę

 4. Ośrodek na terenie Krajobrazowego Parku Narodowego, prywatna plaża z długim oświetlonym pomostem, ośrodek pośród pięknych starych drzew

  Zobacz ofertę

 5. Willa Polanka

  willaRobuń(Białogard: 18.3km do centrum)  

  Nowy obiekt wypoczynkowy, oddalony 21 km od Kołobrzegu. Kameralny, rodzinny dom z nowoczesnym wyposażeniem oraz rozbudowaną infrastrukturą zewnętrzną.

  Zobacz ofertę

 6. Agroturystyka Noclegi Maya

  agroturystykaRobuń(Białogard: 21.7km do centrum)  

  Oferujemy ciszę i spokój z daleka od innych zabudowań , gdzie bliski kontakt z naturą zapewni każdej rodzinie komfortowy wypoczynek.

  Zobacz ofertę

 7. Hotel Bolero

  hotelBiałogard(0.3km do centrum)  

 8. Nasz obiekt hotelowy w Białogardzie oferuje Państwu 6 pokoi dla 22 osób. Posiadamy TOR WROTKOWO - SAMOCHODOWY DLA DZIECI oraz dwie sale z lustrami.

  Zobacz ofertę

Białogard i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 9 z 9 w Białogardzie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie