Noclegi Białobrzeg Bliższy

Znaleziono obiektów:5

 • Białobrzeg Bliższy
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Pokoje Gościnne - Lawenda

  noclegi pracowniczeOstrołęka(Białobrzeg Bliższy: 9.5km do centrum)  

  Noclegi dla 46 osób. Przytulne wnętrza, internet WiFi, parking, kuchnia, prysznice. Bardzo dobra lokalizacja. Do zakładów pracy Energa, Stora Enso tylko 5 km.

  Zobacz ofertę

 2. Arkadia

  pensjonatKordowo(Białobrzeg Bliższy: 6.9km do centrum)  

  "Arkadia" jest położona 100 m od głównej drogi 61 Warszawa-Augustów i 5 km od Ostrołęki, komfortowe pokoje, smaczne jedzenie, parking, cały teren monitorowany.

  Zobacz ofertę

 3. Agroturystyka Pliszka

  agroturystykaOlszewka(Białobrzeg Bliższy: 4.0km do centrum)  

  Gospodarstwo nasze znajduje się na pograniczu czterech gmin: lelis, baranowo, kadzidło I ostrołęka, do każdej miejscowości jest ok. 6 km, tylko 3 km. od trasy

  Zobacz ofertę

 4. Agroturystyka "Zacisze Ułańskie"

  agroturystykaDzbenin(Białobrzeg Bliższy: 9.0km do centrum)  

  Idealne miejsce do wypoczynku, odpocznij od zgiełku i poczuj kontakt z naturą.

  Zobacz ofertę

 5. , ,Pałącyk, , 4, 5 km od Ostrołęki, miejsc 41, 5 łazienek, 3 w pełni wyposażone kuchnie, internet, telewizor w każdym pokoju, duży parking, obiekt zamknięty....

  Zobacz ofertę

Białobrzeg Bliższy i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 5 z 5 w Białobrzegu Bliższym

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie