• Białki Dolne
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Witamy w Dworze Osmolice! Nasze pokoje gościnne i restauracja znajdują się w Białkach Dolnych.

  Zobacz ofertę

 2. Agroturystyka

  agroturystykaPodwierzbie(Białki Dolne: 8.8km do centrum)  

  Zapraszamy! : 5 pokoi, dwie łazienki i kuchnia do dyspozycji gości. Dwa pokoje 3-osobowe, 3 pokoje 2-osobowe. Wiejska okolica, las, rzeka i zwierzęta.

  Zobacz ofertę

 3. Będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa w naszym gospodarstwie agroturystycznym, które stanowi idealną bazę wypadową do zwiedzania pięknej ziemi lubelskiej.

  Zobacz ofertę

 4. Zajazd Nad Wieprzem Motel Restauracja

  zajazdSarny(Białki Dolne: 4.4km do centrum)  

  kajaki Zajazd nad Wieprzem położony jest w malowniczym zakątku lubelszczyzny nad rzeką Wieprz, w odległości około 100 km od stolicy. Historia Zajazdu nad

  Zobacz ofertę

 5. Kuźnia Sobieszyn

  willaSobieszyn(Białki Dolne: 7.8km do centrum)  

Białki Dolne i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 6 z 6 w Białkach Dolnych

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie