• Biała Rawska
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Posiadam pokoje 4 osobowe, 2 osobowe i pokój 5 osobowy z kuchnią i łazienką w pełni wyposażone. Na placu jest parking, plac zabaw dla dzieci i altanka z możl...

  Zobacz ofertę

 2. Agroturystyka

  pokoje gościnneOssa(Biała Rawska: 5.8km do centrum)  

  Dla gości udostępniamy cztery pokoje, w których możemy zakwaterować łącznie do 15 osób. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizor i internet.

  Zobacz ofertę

 3. budynek jedno piętrowy - pięć pokoi, kuchnia, sala bankietowo- konferencyjna w spokojnej i ładnej okolicy: kąpielisko, las, plac zabaw, stawy, ścieżka zdrowia.

  Zobacz ofertę

 4. Gospodarstwo Agroturystyczne

  agroturystykaChojnata(Biała Rawska: 9.7km do centrum)  

 5. Pałac Chojnata

  zamek, pałac, dworekWola-Chojnata(Biała Rawska: 2.2km do centrum)  

 6. Przepiękny dworek, w którym gospodyni przygotowała pokoje dla turystów, posiada niezwykłą duszę. Otulony jest wspaniałym ogrodem, w którym znajduje się wiekowa

  Zobacz ofertę

Biała Rawska i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 6 z 6 w Białej Rawskiej

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie