Noclegi Biała

Znaleziono obiektów:3

 • Biała
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Jubileum

  agroturystykaDzierżysławice(Biała: 13.1km do centrum)  

  Wyjątkowa, rodzinna atmosfera połączona z profesjonalną obsługą sprawi, że u nas poczujesz się wyjątkowo.

  Zobacz ofertę

 2. Zamek Moszna

  zamek, pałac, dworekMoszna(Biała: 9.6km do centrum)  

  Zamek Moszna proponuje Państwu pobyt hotelowy w przepięknych zabytkowych wnętrzach zamku. Do dyspozycji Gości przeznaczone są pokoje oraz apartamenty.

  Zobacz ofertę

 3. Gospodarstwo w którym można podziwiać egzotyczne i ozdobne ptactwo. Istnieje możliwość połowów ryb we własnym stawie. W pobliskiej stadninie można nauczyć się

  Zobacz ofertę

Biała i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 3 z 3 w Białej

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie