Ośrodek Uzdrowiskowy Biawena

Uzdrowisko w Wysowej-Zdroju

6.10
Ilość ocen:3

Informacje o obiekcie

Szukasz wytchnienia? Marzysz o spokoju? Stawiasz na zdrowie?
Odpowiedzi szukaj w Wysowej – Zdroju, naszym zielonym raju położonym w pięknej, słonecznej kotlinie; latem pachnącej malinami, jesienią grzybami, a zimą zapraszającej do narciarskich szaleństw.
To miejsce gdzie niebo styka się z ziemią!!!

Zapraszamy Państwa do jednego z najbardziej urokliwych miejsc na południu Polski do Wysowej-Zdroju. Tradycje leczenia uzdrowiskowego w Wysowej - Zdroju sięgają XVIII w.
Okres świetności uzdrowiska to przełom XIX i XX w. Jednak obecna baza zabiegowa i zaplecze powstały w okresie powojennym. Zapewnia to prowadzenie leczenia w obiektach w pełni odpowiadających dzisiejszym standardom.
Pobyt w „Uzdrowisku Wysowa” SA to wspaniała kuracja dla ciała i ducha – można tu znaleźć zarówno zdrowie i wytchnienie od zgiełku, jak i przeżyć przygodę związaną z poznawaniem wyjątkowej kultury regionu.

Dzięki doskonałej bazie leczniczej „Uzdrowisko Wysowa” SA oferuje leczenie:
cukrzycy
układu moczowego (hemodializa i dializa otrzewnowa)
układu pokarmowego
układu oddechowego
układu kostno-stawowego, mięśniowego

W ofercie dostępne są różne formy pobytów:

I. Pobyty ze skierowaniem
refundowane przez NFZ
refundowane przez ZUS

II. Pobyty dofinansowane ze środków PFRON
turnusy rehabilitacyjne FULL
turnusy rehabilitacyjne LIGHT

III. Pobyty pełnopłatne
Wczasy lecznicze
Wczasy wypoczynkowe
Turnusy dla emerytów i rencistów
W harmonii ciała i ducha
S.O.S. dla kręgosłupa
Cukrzyca na wakacjach
Oferty specjalne

Bogata baza zabiegowa oferuje zabiegi wykonywane przez wysoko wykwalifikowaną kadrę

Ośrodek Uzdrowiskowy „BIAWENA” to 190 miejsc w pokojach 2, 3 i 4 osobowych, pokojach typu studio 1+1, studio 2+2 oraz apartamentach. Standardowo wszystkie pokoje posiadają łazienkę, balkon i TV. Obiekt pozbawiony jest barier architektonicznych z pokojami przystosowanymi dla osób niepełnosprawnych.
Ponadto dzięki zainstalowaniu odnawialnych źródeł energii w postaci m.in. pomp ciepła stał się on również obiektem ekologicznym.
Głównym profilem Ośrodka „Biawena” jest diabetologia. Doskonale wyposażoną bazę zabiegową uzupełniają liczne atrakcje i udogodnienia przygotowane dla Gości. Są to m. in. dostęp do WiFi, basen rehabilitacyjno-rekreacyjny, kawiarnia, kawiarenka internetowa, stół do bilarda, stół do ping-ponga, piłkarzyki, parking. W obiekcie zapewniamy całodobową opiekę medyczną pielęgniarską i lekarską.

Obiekt w bazie od: 2008-12-05

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Miejsce na ognisko, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Deska do prasowania / żelazko ogólnodostępne, Możliwość zlecenia prania, Możliwość zlecenia prasowania), Wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego
  • Udogodnienia: Udogodnienia dla niepełnosprawnych, Winda
  • Na terenie obiektu: Stołówka, Sport i rekreacja (Basen)
  • Dla zmotoryzowanych: Parking/Garaż (Parking)
  • Dla biznesu: Sala konferencyjna
  • Internet: Internet
  • Płatności: Możliwość płatności kartą kredytową
  • Opcje wyżywienia: Opcje wyżywienia (Śniadanie, Obiad, Kolacja, Obiadokolacja)
  • Dla rodzin z dziećmi: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi (Łóżeczko dziecięce, Krzesełko do karmienia)
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie