Noclegi Bereżki

Znaleziono obiektów:5

 • Bereżki
 • i okolica

Filtruj wynik

Bereżki i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 5 z 5 w Bereżkach

Lista obiektów noclegowych

 1. Domek Myśliwski

  dom letniskowyMuczne(Bereżki: 5.5km do centrum)  

  Domek myśliwski o wysokim standardzie. Leśny Kompleks Promocyjny" Lasy Bieszczadzkie"

  Od 65 PLN za dzień

 2. Zapraszamy na wypoczynek w jeden z najdzikszych zakątków Polski - Bieszczady. U nas odpoczniesz od zgiełku i hałasu, otulony szumem rzeki i widokiem gór...

  Od 28 PLN za dzień

 3. Agroturystyka

  agroturystykaPszczeliny(Bereżki: 3.6km do centrum)  

  Zapraszamy Państwa na wypoczynek w małej, spokojnej miejscowość Pszczeliny położonej u podnóża "Bukowego Berda" , ok. 8 km od Ustrzyk Górnych!!!
 4. Sołtysówka

  dom letniskowyProcisne(Bereżki: 7.0km do centrum)  

  Domek piętrowy, położony na działce o pow.750m/kw. Dla max 6 osób. Posesja ogrodzona , do jeziora ok. 100m. Podpiwniczenie:kuchnia z pełnym wyposażeniem,

Bereżki i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 5 z 5 w Bereżkach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet