Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Agroturystyka Benice

Znaleziono obiektów:3

 • Benice
 • i okolica
 • Agroturystyka

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Rainbow-Agro

  agroturystykaBorzysław(Benice: 6.9km do centrum)  

  Nasze gospodarstwo położone jest na skraju pięknego lasu, w którym żyją dzikie zwierzęta i płynie rzeczka, co dodaje uroku okolicy. To wyśmienite miejsce dla

  Zobacz ofertę

 2. ZSP Benice to przepięknie położona posiadłość dawnej rodziny von Flemming, w której obecnie funkcjonuje szkoła średnia z zapleczem noclegowym. Zapraszamy!

  Zobacz ofertę

Agrowczasy Benice i okolica

Agroturystyka od 1 do 3 z 3 w Benicach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie