Noclegi Bełczna

Znaleziono obiektów:5

 • Bełczna
 • i okolica

Filtruj wynik

Bełczna i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 5 z 5 w Bełcznej

Lista obiektów noclegowych

 1. Dom Pod Gruszą

  dom letniskowyKlępnica(Bełczna: 3.7km do centrum)  

  Od 200 PLN za dzień

 2. Dworek Tradycja

  hotelBełczna(0.0km do centrum)  

  Historyczne wnętrza z dobrze zachowanymi i odrestaurowanym detalami. Piękny ogród ze starodrzewiem. Wokół lasy, jeziora, rzeka Regą. Doskonała baza wypadowa.

  Od 75 PLN za dzień

 3. Jazda konna, wypoczynek, agroturystyka, wczasy na wsi. Nasze gospodarstwo specjalizuje się w hodowli koni. Posiadamy 15 pięknych rumaków. To u nas właśnie wy...

  Od 25 PLN za dzień

 4. Pokoje Gościnne

  pokoje gościnneSłonowice(Bełczna: 8.0km do centrum)  

  Od 40 PLN za dzień

 5. Miodowy Dwór

  agroturystykaRusinowo(Bełczna: 7.4km do centrum)  

  xix - wieczny, stylowo urządzony, usytuowany w malowniczym miejscu na rozległym terenie Parku dworskiego Miodowy Dwór położony jest we wsi Rusinowo, w samym

  Od 50 PLN za dzień

Bełczna i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 5 z 5 w Bełcznej

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet