Noclegi Barkocin

Znaleziono obiektów:7

 • Barkocin
 • i okolica

Filtruj wynik

Obiekty promowane

 1. Wakacje nad jeziorem w domu na kaszubach

  Zobacz ofertę

Lista obiektów noclegowych

 1. Wakacje nad jeziorem w domu na kaszubach

  Zobacz ofertę

 2. Duży dom, piękna, cicha okolica, malownicze widoki, spacery, grzyby, lasy. Na działce piaskownica i huśtawka. 6 Sypialni, do 14 os.

  Zobacz ofertę

 3. Bocianie Gniazdo

  agroturystykaTrzcinno(Barkocin: 11.5km do centrum)  

  Bocianie Gniazdo czynne jest cały rok. Liczne jeziora, bogactwo i piękno przyrody, wspaniałe krajobrazy zachęcają do spacerów.

  Zobacz ofertę

 4. Kaszubska Ostoja to osiedle domków całorocznych w kaszubskim klimacie, położone w miejscowości Barkocin w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Granicznnego i lasu.

  Zobacz ofertę

 5. Szczególnie zapraszamy osoby, które pociąga wiejski klimat i związane z nim atrakcje. Mamy do zaoferowania dom wolno stojący z bezpośrednim dostępem do jeziora.

  Zobacz ofertę

 6. Kwatera Prywatna

  kwatera prywatnaCetyń(Barkocin: 7.0km do centrum)  

 7. Siedlisko

  agroturystykaRole(Barkocin: 5.7km do centrum)  

Barkocin i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 7 z 7 w Barkocinie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie