Noclegi Baranowo

Znaleziono obiektów:3

 • Baranowo
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Agroturystyka Pliszka

  agroturystykaOlszewka(Baranowo: 11.5km do centrum)  

  9.85/10
  Ilość ocen: 2

  Dodaj do schowka

  Gospodarstwo nasze znajduje się na pograniczu czterech gmin: lelis, baranowo, kadzidło I ostrołęka, do każdej miejscowości jest ok. 6 km, tylko 3 km. od trasy

 2. Impresja

  kwatera prywatnaKadzidło(Baranowo: 13.2km do centrum)  

  9.67/10
  Ilość ocen: 3

  Dodaj do schowka

  Pokoje z łazienkami; noclegi; obiekt całoroczny, wynajem krótkoterminowy na potrzeby Gości weselnych, firm, turystów, przedstawicieli handlowych, faktura VAT.

 3. Stadion w Baranowie, na którym obecnie swoje mecze rozgrywa Klub Sportowy Świt Baranowo, powstał w 2009 roku. Pracę nad sztucznym boiskiem rozpoczęły się w maju

Baranowo i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 3 z 3 w Baranowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie