Ośrodek wypoczynkowy Baligród

Znaleziono obiektów:10

 • Baligród
 • i okolica
 • Ośrodek wypoczynkowy

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Zapraszamy Państwa do Centrum Konferencyjno - Wypoczynkowego "połoniny" malowniczo położonego w sercu bieszczadzkiej krainy. Przepiękne krajobrazy, zachwycająca

  Zobacz ofertę

 2. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wakacyjną. Wejdź na profil i sprawdź ile możesz skorzystać. Atrakcyjne ceny i niezapomniane chwile.

  Zobacz ofertę

 3. Ośrodek Turystyczno-Wypoczynkowy „Orzech” przylega bezpośrednio do drogi wojewódzkiej Lesko - Polańczyk - Bukowiec - Czarna - Ustrzyki Dolne, jest więc możli...

  Zobacz ofertę

 4. Ośrodek Rekreacyjno-Wypoczynkowy "Bystre". Kompleks wypoczynkowy zajmuje 16 ha, składa się z 3 budynków i dysponuje 160 miejscami noclegowymi.

  Zobacz ofertę

 5. Ośrodek wypoczynkowy "Wisan" dysponuje 80 miejscami noclegowymi w pokojach oraz w domkach całorocznych.

  Zobacz ofertę

 6. Natura Park

  ośrodek wypoczynkowyStężnica(Baligród: 3.9km do centrum)  

  Ośrodek Natura Park – domki i gościńce. Oferujemy domki i pokoje oraz wiele dodatkowych usług: jazdy konne, mini spa, jazda offroadowa pojazdem 4x4 lub quadem.

  Zobacz ofertę

 7. Domki "Chmajówka"

  ośrodek wypoczynkowyBystre(Baligród: 3.5km do centrum)  

 8. Oferujemy 11 domków 4-5 osobowych , przez cały rok. Każdy domek ma dwa 2 osobowe pokoje sypialne na poddaszu oraz pokój dzienny z jednym miejscem noclegowym.

  Zobacz ofertę

 9. Ośrodek Wczasowy "solinka" położony jest w pięknym ekologicznie obszarze Bieszczadów w bliskim sąsiedztwie Bieszczadzkiego Parku Narodowego. Bukowiec, w którym

  Zobacz ofertę

 10. Ośrodek Wypoczynkowy rancho jest obiektem, położonym nad samym Jeziorem Solińskim w samym sercu Bieszczadów, przy trasie Małej Obwodnicy Bieszczadzkiej. Obiekt

  Zobacz ofertę

Ośrodki wypoczynkowe Baligród i okolica

Ośrodek wypoczynkowy od 1 do 10 z 10 w Baligrodzie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie