Noclegi Bałdowice

Znaleziono obiektów:12

 • Bałdowice
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Agroturystyka

  agroturystykaKoza Wielka(Bałdowice: 3.6km do centrum)  

  Wi-fi, lodówka. Nowo oddany budynek w cichej okolicy, możliwość aktywnego spędzenia czasu, duże podwórko udostępnione dla gości. Posiadamy 27 miejsc.

  Zobacz ofertę

 2. Ranczo Gruba Ryba

  dom letniskowyLigota(Bałdowice: 7.1km do centrum)  

  Zapraszam do luksusowego domu w stylu myśliwsko wędkarskim do 15 osób. Do dyspozycji 4 pokoje z łazienkami. Idealne warunki dla rodzin z dziećmi, plac zabaw.

  Zobacz ofertę

 3. Ośrodek czynny jest od maja do końca września.

  Zobacz ofertę

 4. Gościniec w Starym Zamku

  agroturystykaLigota(Bałdowice: 6.4km do centrum)  

  Ligota to mała miejscowość w południowej Wielkopolsce, położona w morenowym paśmie Wzgórz Trzebnicko - Ostrzeszowskich wśród wielkich połaci lasów sosnowych...

  Zobacz ofertę

 5. Domki

  agroturystykaLigota(Bałdowice: 7.0km do centrum)  

 6. boisko sportowe, wędkowanie, grzybobranie Posiadamy: * pokoje 1, 2 i 3 osobowe * wyżywienie * grzybobranie * wędkowanie * pole namiotowe * parking zamykany *

  Zobacz ofertę

 7. Pokoje Do Wynajęcia

  kwatera prywatnaMyślniew(Bałdowice: 9.5km do centrum)  

Bałdowice i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 12 z 12 w Bałdowicach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie