Noclegi Baborów

Znaleziono obiektów:9

 • Baborów
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Zapraszamy wszystkich którzy szukają, miejsca gdzie można odpocząć - relaks, brak pośpiechu, spokój wewnętrzny i harmonia. Odnowa Biologiczna - zapraszamy!!

  Zobacz ofertę

 2. budynek parterowy położony przy głównej ulicy, miejsce do grilla, zlokalizowany w centrum miasta, blisko obiekty sportowe, basen, sauna, boisko Orlik, wif

  Zobacz ofertę

 3. Pokoje Gościnne U Marka

  pokoje gościnneKietrz(Baborów: 8.2km do centrum)  

  Nowe pokoje gościnne położone w spokojnej dzielnicy Kietrza, niezależne wejście, dwie łazienki, przestronny salon połączony z ogólnodostępną kuchnią.

  Zobacz ofertę

 4. Hostel Miraż

  pokoje gościnneKietrz(Baborów: 7.9km do centrum)  

 5. Pokoje Gościnne

  pokoje gościnneKietrz(Baborów: 8.4km do centrum)  

  Pokoje Kietrz, pokoje gościnne Kietrz, noclegi Kietrz, pokoje Kietrz.

  Zobacz ofertę

 6. Pokoje Gościnne

  pokoje gościnneRaków(Baborów: 4.0km do centrum)  

  Oferujemy pokoje jedno i wieloosobowe. Wyżywienie we własnym zakresie bądź zamówione w naszej jadłodajni. Atrakcyjna cena, dogodna lokalizacja.

  Zobacz ofertę

 7. Pokoje Pracownicze

  noclegi pracowniczeRaków(Baborów: 4.3km do centrum)  

Baborów i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 9 z 9 w Baborowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie