Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Willa "Morska"

Willa w Chłapowie

Chłapowo, ul. Żeromskiego 17, 84-120 Władysławowo,
woj. pomorskie, Polska

Informacje o obiekcie

Do wynajęcia: Cena: Ilość: Struktura:
Pokój 1-osobowy 35 - 70 PLN osoba 1 Zobacz
Pokój 2-osobowy 35 - 70 PLN osoba 6 Zobacz
Pokój 3-osobowy 35 - 70 PLN osoba 4 Zobacz
Pokój 4-osobowy 35 - 70 PLN osoba 2 Zobacz

Willa Morska w Chłapowie. Oferujemy miejsca w pokojach 2, 3, 4 - osobowych z łazienkami, TV, lodówką, internetem Wi-Fi. Na terenie obiektu znajduje się kuchnia ogólnodostępna pokój zabaw dla dzieci, słoneczny taras oraz stylowa oranżeria. Posesja jest ogrodzona z bezpłatnym monitorowanym miejscem parkingowym. Organizujemy bankiety, imprezy okolicznościowe, szkolenia dla ok. 40 osób. Oranżeria to pomieszczenie dla 60 osób. Idealne miejsce na wszelkiego rodzaju imprezy firmowe, rodzinne. Odległość do morza 150m. Serdecznie Zapraszamy!

Obiekt w bazie od: 2015-05-15

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 11:00
  • Do dyspozycji gości: Kuchnia ogólnodostępna, Grill, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Deska do prasowania / żelazko ogólnodostępne, Możliwość zlecenia prania), Sala kominkowa
  • Dla biznesu: Sala konferencyjna
  • Internet: Internet (wifi)
  • Dla rodzin z dziećmi: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi (Łóżeczko dziecięce, Krzesełko do karmienia), Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Sala zabaw dla dzieci, Sala telewizyjna / gier / świetlica)
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet