Sołtysówka

Agroturystyka w Wólce Nadbużnej

Wólka Nadbużna 29, 17-300 Siemiatycze,
woj. podlaskie, Polska

Informacje o obiekcie

Do wynajęcia: Cena: Ilość: Struktura:
Domek letniskowy 5-osobowy 200 PLN całość 1 Zobacz

Samodzielny domek z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, prysznicem, toaletą oraz kominkiem. Domek znajduje się we wsi na podwórku gospodarzy. Teren jest ogrodzony i bezpieczny. Dookoła duży teren zielony, huśtawka i hamak do dyspozycji. Zapewniony sprzęt do grillowania.
Miejsce na samochód, zwierzęta akceptowane.
Posiadamy rowery do wypożyczenia. W oklicy są oznakowane trasy rowerowe, w tym te nad malowniczym brzegiem Bugu.
Wólka Nadbużna to turystyczna wieś bezpośrednio nad rzeką Bug, w miejscowości znajduje się park linowy z trasami "Maluch" i Junior", siłownia na świeżym powietrzu, basen w ośrodku "Pod sosną" oraz SPA &Wellnes Eternite.Dookoła lasy sosnowe tworzące mikroklimat rewelacyjny na drogi oddechowe.
Wiele ciekawych miejsc do odwiedzenia, gospodarze chętnie udzielą informacji.

Obiekt w bazie od: 2016-08-23

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 15:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Deska do prasowania / żelazko ogólnodostępne), Wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego, Miejsce na ognisko
  • Dla zmotoryzowanych: Parking/Garaż (Parking, w cenie)
  • Dla gości ze zwierzętami: Akceptacja zwierząt
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet