Informacje o obiekcie

Adres:
Pokoje Gościnne Łuczynów 134, 26-900 Kozienice,
woj. mazowieckie, Polska
Strona:
kozienice.dobrynocleg.pl/

Obiekt w bazie od: 2013-04-02

Dysponujemy 8 pokojami do wynajęcia, łącznie 25 miejsc noclegowych. Pokoje 1, 2 , 3 os. TV w każdym pokoju, Internet (wi-fi) , 6 łazienek, 2 jadalnie, palarnia. Grill i działka do dyspozycji gości.
3 kuchnie w pełni wyposażone, 4 lodówki, kuchenka, 2 kuchenki mikrofalowe, talerze, garnki, sztućce. Miejsca parkingowe. W pobliżu sklepy spożywcze.
Dogodny dojazd do Elektrowni 5 km, do centrum Kozienic 4 km. Dom położony na początku Łuczynowa.

Cena 25 zł /doba, cena zawiera wszystkie opłaty licznikowe oraz wymianę pościeli co 2 tygodnie.

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Kuchnia ogólnodostępna, Grill, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Deska do prasowania / żelazko ogólnodostępne)
  • Internet: Internet (wifi)
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie