Hotel Fenix

Hotel w Nowej Wsi

Nowa Wieś 246, 36-001 Trzebownisko,
woj. podkarpackie, Polska

Informacje o obiekcie

Do wynajęcia: Cena: Ilość: Struktura:
Pokój 1-osobowy 100 - 130 PLN osoba 5 Zobacz
Pokój 2-osobowy 150 - 180 PLN całość 12 Zobacz
Pokój 3-osobowy 180 - 200 PLN całość 8 Zobacz
Apartament 2-osobowy 250 PLN całość 1 Zobacz

Hotel Fenix to , hotel położony kilka minut drogi od Rzeszowa oraz dwa kilometry od portu lotniczego i parku technologicznegow Jasionce. Do dyspozycji naszych gości oddajemy bezpłatny parking, restauracje, karczmę oraz salę konferencyjną. Dysponujemy własnym transportem do przewozu gości hotelowych na trasie: port lotniczy - hotel; hotel - miasto Rzeszów.

Hotel Fenix to nie tylko miejsce komfortowego wypoczynku dla naszych gości, w hotelu można także organizować szkolenia, seminaria, konferencje, spotkania biznesowe, a także uroczystości rodzinne oraz firmowe.
Hotel Fenix to miejsce, gdzie czas płynie miło, miejsce gdzie każdy gość traktowany jest indywidualnie.
To miejsce, w którym przekonasz się co naprawdę znaczy polska gościnność.

Obiekt w bazie od: 2009-05-08

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Deska do prasowania / żelazko ogólnodostępne, Możliwość zlecenia prania, Możliwość zlecenia prasowania), Miejsce na ognisko
  • Udogodnienia: Udogodnienia dla niepełnosprawnych
  • Na terenie obiektu: Bar/Restauracja (Bar, Restauracja)
  • Dla biznesu: Sala konferencyjna
  • Internet: Internet (kablowy, wifi)
  • Płatności: Możliwość płatności kartą kredytową
  • Recepcja: Recepcja 24h
  • Opcje wyżywienia: Opcje wyżywienia (Śniadanie)
  • Dla rodzin z dziećmi: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi (Krzesełko do karmienia), Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Plac zabaw dla dzieci, Piaskownica, Huśtawka, Zjeżdżalnia, Trampolina, Sala telewizyjna / gier / świetlica)
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet