Informacje o obiekcie

Adres:
Sanatorium Uzdrowiskowe Korab ul. Kryniczna 5, 57-320 Polanica-Zdrój,
woj. dolnośląskie, Polska
Strona:
www.zuk-sa.pl

Obiekt w bazie od: 2008-12-12

Rodzaj pokoju Zakres cenowy Rodzaj ceny
1 osobowe 66 PLN - 133 PLN od osoby
2 osobowe 49 PLN - 111 PLN od osoby
3 osobowe 41 PLN - 102 PLN od osoby

Profilem leczniczym jest kardiologia, gastrologia, schorzenia narządu ruchu oraz organizacja pobytu dla osób dializowanych. Ogólna liczba miejsc 77 w tym pokoje 1, 2 i 3 osobowe wyposażone w pełny węzeł sanitarny, telefon. W sanatorium znajduje się jadalnia, winda, dwie sale TV-Sat, gabinet lekarski, dyżurka pielęgniarska.
Odległość od Pijalni Wód Mineralnych 120 m, Zakładu Przyrodoleczniczego 120 m, stacji PKP 1,5 km, dworca PKS 420 m, lotniska Wrocław 100 km, lotniska Praga 170 km.

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Udogodnienia – prasowanie/pranie (Możliwość zlecenia prasowania)
  • Udogodnienia: Udogodnienia dla niepełnosprawnych
  • Płatności: Możliwość płatności kartą kredytową
  • Opcje wyżywienia: Opcje wyżywienia (Śniadanie)
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie