Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Agroturystyka U Asi

Agroturystyka w Pilchowicach

Pilchowice, ul. Pilchowice 89, 59-610 Wleń,
woj. dolnośląskie, Polska

Informacje o obiekcie

Jezioro Pilchowickie to woda klasycznych metod połowu. To także jedno z najpiękniejszych pod względem krajobrazowym miejsc w naszym kraju.
Jezioro Pilchowickie to zbiornik zaporowy położony w końcowej części górnego biegu Bobru, pomiędzy Jelenią Górą a Wleniem. Jest to zbiornik stary, o całkowicie zneutralizowanym korycie.Na terenie obiektu także możliwość grillowania. Posiadamy pokoje 2 i 1-osobowe oraz bezprzewodowy internet

Obiekt w bazie od: 2015-11-06

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Kuchnia ogólnodostępna, Grill, Miejsce na ognisko
  • Internet: Internet (wifi)
  • Dla gości ze zwierzętami: Akceptacja zwierząt
  • Dla rodzin z dziećmi: Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Plac zabaw dla dzieci, Huśtawka, Zjeżdżalnia)
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet