Agroturystyka U Mirka

Agroturystyka w Bartnem


Brak ocen

Sprawdzone przez eholiday.pl

Bartne 66, 38-307 Sękowa,
woj. małopolskie, Polska

Reklama

Zającówka

Miejscowość: Szklarska Poręba

Cena od: 60PLN osoba

 

Nasza propozycja:

Zamknij

Bartne 66, 38-307 Sękowa,
woj. małopolskie, Polska

Informacje o obiekcie

Do wynajęcia: Cena: Ilość: Struktura:
Pokój 1-osobowy 35 PLN osoba 1 Zobacz Zapytaj o nocleg
Pokój 2-osobowy 35 PLN osoba 4 Zobacz Zapytaj o nocleg

Opis

Agroturystyka u Mirka to piętrowy dom w malowniczej miejscowości Bartne. Oferuję dla Państwa 4 sypialnie 2-osobowe i 1 jednoosobową. W tym przestronny salon oraz kuchnia i dwie łazienki. Kuchnia jest do Państwa dyspozycji, można samemu sobie przygotowywać posiłki. W miejscowości Bartne znajduje się sklep, więc bez problemu można sobie organizować jedzenie. W salonie jest telewizor i dużo miejsca do spędzania czasu w swoim gronie. W każdej sypialni szafa i stolik nocny. Do dyspozycji również altana i grill przy stawie, w którym można złowić sobie pstrąga .
Od niedawna do dyspozycji Państwa są dwa rowery :)

Przez Bartne przebiegają następujące szlaki turystyczne PTTK:
-Główny szlak beskidzki czerwony (GSB): Krynica - Komańcza ( odcinek: Hańczowa - Kozie Żebro - Regetów - Rotunda - Zdynia - Wołowiec - Bartne
odcinek: Bartne - Magura Wątkowska - Świerzowa - Kolanin - Przeł. Hałbowska - Kąty )
-Szlak niebieski: Gorlice - Sękowa - Przeł. Owczarska - Magura Małastowska - Przeł. Małastowska - Banica - Bartne (bacówka PTTK)
-Szlak żółty: Folusz - Kornuty - Bartne - Banica - Wołowiec - Nieznajowa - Radocyna - Konieczna

Inne miejsca watre zobaczenia: , zabytkowa Cerkiew, cmentarz z I wojny światowej. Można też wybrać się na Słowację ( ok.30 km), czy w inne piękne miejsca Beskidu Niskiego. Zimą można podjechać na stoki narciarskie - Smerekowiec lub Magura Małastowska.
Zachęcam do spędzenia swojego czasu w agroturystyce u Mirka. Gwarantuję ciszę i spokój, swobodę dla Państwa oraz piękne widoki.
W przypadku pobytów jednodniowych cena za osobę wynosi 40 zł.

Zapraszamy ! :)

Strona:
agroumirka.pl/
u-mirka.dobrynocleg.pl/

Obiekt w bazie od: 2014-12-05

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 11:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Kuchnia ogólnodostępna, Grill, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Pralka ogólnodostępna, Deska do prasowania / żelazko ogólnodostępne), Miejsce na ognisko
  • Internet: Internet (wifi)
  • Recepcja: Recepcja 24h
  • Dla rodzin z dziećmi: Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Sala telewizyjna / gier / świetlica)

Opinie i oceny turystów

Zobacz wszystkie opinie
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet