Noclegi Aleksandrówka

Znaleziono obiektów:34

 • Aleksandrówka
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. kwatera pracownicza

  kwatera prywatnaŁuczynów(Aleksandrówka: 5.3km do centrum)  

  Do wynajęcia 9 pokoi, 5 łazienek, 3 kuchnie, 2 domy koło siebie dla 30 osób. Kwatera znajduje się 3 km od elektrowni Kozienice.
 2. Noclegi I Kwatery Pracownicze

  kwatera prywatnaChinów(Aleksandrówka: 7.1km do centrum)  

  Do wynajęcia dom: 4 pokoje, 2 łazienki, kuchnia, salon, około 5 km od elektrowni Kozienice, obecnie Enea Wytwarzanie, w zacisznym miejscu, dookoła las bardzo...
 3. Kwatery Prywatne

  kwatera prywatnaŁuczynów(Aleksandrówka: 5.3km do centrum)  

  Do wynajęcia dom dla 12 osób, 3 pokoje, 2 łazienki, kuchnię, przedpokoje. 5, 5 km do elektrowni Kozienice. W pobliżu znajdują się sklepy.
 4. Kwatery Pracownicze

  kwatera prywatnaChinów(Aleksandrówka: 7.1km do centrum)  

  Duży dom do wynajęcia 4 km od elektrowni Kozienice, dla 26 osób, 6 pokoi, 5 łazienek, salon, kuchnia z aneksem, dużo miejsca parkingowego wolny od 1...
 5. Pokoje Gościnne z łazienkami. Rooms with private bathrooms.
 6. "Gościniec Chinów"

  kwatera prywatnaChinów(Aleksandrówka: 7.8km do centrum)  

  Gościniec Chinów jest położony na obrzeżach puszczy Kozienickiej tuż przy trasie Warszawa - Kozienice, zaledwie 3, 5 km od Elektrowni Kozienice. Zapraszamy!!
 7. Dom z pokojami 1, 2, 3 i 4 osobowymi z łazienkami. Przy trasie Warszawa - Kozienice, Blisko od Elektrowni Kozienice, 4 km od Kozienic.
 8. Kwatera Prywatna

  kwatera prywatnaŁuczynów(Aleksandrówka: 5.8km do centrum)  

  Mieszkanie do wynajęcia przy trasie Warszawa-Kozienice ok. 5 km od Elektrowni Kozienice i ok. 4km do Kozienic. 20 miejsc noclegowych.
 9. cały parter sypialne pokoje, kuchnia , łazienka , oraz duży ogrodzony plac ogrzewanie gazowe jak również ciepła woda z pieca dwu funkcyjnego
 10. Noclegi (10 miejsc) w domu wolnostojącym w Łuczynowie ok. 3 km od Kozienic i 7 km od Elektrowni. Wszelkie media, całość wyposażona, ogrodzone podwórze.
 11. Pokoje Gościnne "Willa Rusin"

  pokoje gościnneMajdany(Aleksandrówka: 5.9km do centrum)  

  Nasza Willa położona jest w otulinie Puszczy Kozienickiej i na obszarze specjalnej ochrony ptaków i siedlisk Natura 2000. Zapraszamy!
 12. Kwatera Prywatna

  pokoje gościnneŁuczynów(Aleksandrówka: 5.8km do centrum)  

  Dom wolno stojący w miejscowości Łuczynów pokoje 2, 3, 4 os. (w każdym TV). 24 miejsca noclegowe, kuchnia z pełnym wyposażeniem, łazienka, pralka. Zapraszamy.
 13. Kwatery Pracownicze

  mieszkanie do wynajęciaJaników(Aleksandrówka: 3.4km do centrum)  

  Duże mieszkanie pracownicze. Mieszkanie posiada duży salon z siedziskami dla 7 osób, TV kablową i Internet WiFi. Mieszkanie o powierzchni 90 m2.
 14. Kwatera Prywatna "U Ani"

  noclegi pracowniczeŁuczynów(Aleksandrówka: 5.8km do centrum)  

  Mieszkanie do wynajęcia znajduje się na trasie Warszawa - Kozienice. W odległości ok. 6 km znajduje się enea Wytwarzanie (dawniej Elektrownia Kozienice).
 15. "Dworek nad stawem" to atrakcyjne miejsce w otoczeniu zieleni, gwarancja ciszy, dobrej energii i zdrowego klimatu. Dom eko, wczasy odchudzające, agroturystyka.
 16. Dom wolno stojący, 3, 5 km do elektrowni, 6 km do Kozienic. Duży parking, bardzo dobre warunki, spokojna okolica...
 17. Do wynajęcia dom przy trasie Warszawa - Kozienice. 17 miejsc noclegowych w 6 pokojach, do dyspozycji 2 łazienki oraz bezpłatny parking. Zapraszam.
 18. Dom Do Wynajecia

  noclegi pracowniczeŁuczynów(Aleksandrówka: 4.9km do centrum)  

  Urządzony dom wolnostojący z parkingiem. Zapraszamy!

Aleksandrówka i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 20 z 34 w Aleksandrówce

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet